Galeria Stela to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na powierzchni 19 tys. mkw. znajdują się liczne sklepy, w tym m.in. Empik, Deichmann, CCC, Big Star, Diverse, Martes Sport oraz dwupoziomowy salon H&M. W galerii mają swoje butiki także marki YES i Swiss oraz drogeria Hebe. Ponadto Klienci mogą skorzystać z usług operatorów komórkowych, banku, biura podróży, a po udanych zakupach odwiedzić jedną z kawiarni. Do ich dyspozycji pozostaje również rozległy dwupoziomowy parking podziemny.

W galerii znajduje się jedyny w okolicy multiplex kina Cinema City wyposażony w 4 sale kinowe. Ciekawy repertuar, aktualne premiery filmowe i atrakcyjne promocje – wszystko to znajdziecie w naszym nowym kinie.

Galeria Stela często angażuje się w organizację różnego rodzaju imprez oraz akcji społecznych. Podczas rozmaitych wydarzeń można zobaczyć interesujące pokazy, występy, a także wziąć udział w licznych konkursach.

Jeśli chcesz być na bieżąco z wszelkimi wydarzeniami i promocjami, śledź naszą stronę internetową oraz polub nasz fanpage na Facebooku.

Godziny otwarcia:

poniedziałek – sobota: 9:00 – 20:00
niedziela: 10:00 – 17:00

Serdecznie zapraszamy na zakupy!


Właścicielem oraz zarządcą Galerii Stela jest INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych www.inbap.com, posiadający także inne obiekty usługowo-handlowe zlokalizowane na terenie całego kraju.

Inwestycje zrealizowane:

Centrum Handlowe Rywal I, II, III – Biała Podlaska
Centrum Handlowe Hermes – Skarżysko-Kamienna
Galeria Kociewska – Tczew
Galeria Kamienna – Starachowice
INBAG – Bartoszyce
Centrum Handlowe Liwa – Kwidzyn
INBAG – Szamotuły
INBAG – Lubań
Galeria Stela – Cieszyn

Inwestycje w fazie realizacji:

Centrum Handlowe Rywal IV- Biała Podlaska
INBAG – Kraśnik
INBAG – Bogatynia