CINEMA CITY

21 grudnia, przed samymi Świętami, w Cinema City pojawił się premierowo „Aquaman i Zaginione Królestwo”. Kolejna odsłona legendarnego cyklu fantasy pokazywana jest także w formatach IMAX, 4DX i ScreenX. Czas świąt przyniesie również ogrom pokazów przedpremierowych takich tytułów jak: „Dream Scenario”, „Ferrari”, „Superagent”, „Fuks 2”, „Przesilenie zimowe” czy „Pierwszy gol”, a także propozycji kina familijnego: „Akademia Pana Kleksa”, „Wyfrunięci”, czy „Wyspa Puffinów”, które Cinema City pokazywać będzie już od 25 grudnia.

Wszystkie kina Cinema City 24 grudnia będą zamknięte. 25 grudnia pierwsze seanse wystartują o godz. 13:00, a w kolejne dni kina będą otwarte standardowo zgodnie z repertuarem.

Wyczekiwany „Aquaman i Zaginione Królestwo” jest sequelem najbardziej kasowego filmu DC. Znane widzom gwiazdy wracają na ekrany w swoich rolach: Jason Momoa gra Aquamana, który teraz dzieli obowiązki króla Atlantydy i ojca. Patrick Wilson wciela się w Orma, przyrodniego brata Aquamana i jego głównego wroga, który teraz musi podjąć się nowej roli niechętnego sprzymierzeńca brata. Amber Heard pojawia się w roli Mery, królowej Atlantydy i matki spadkobiercy tronu. Yahya Abdul-Mateen II wciela się w Czarną Mantę, bardziej niż dotąd pałającego żądzą zemsty za śmierć ojca, zaś Nicole Kidman gra Atlannę, zaciekłą przywódczynię i matkę o sercu wojownika. Widowiskowa akcja zaczyna się, gdy Czarna Manta pragnie pomścić śmierć ojca i nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Potężniejszy niż dotąd Czarna Manta ma teraz moc mitycznego Czarnego Trójzębakryjącego w sobie starożytną i złowrogą siłę. Żeby go pokonać, Aquaman nieoczekiwanie prosi o pomoc Orma, swojego uwięzionego brata i poprzedniego króla Atlantydy. Obaj muszą zapomnieć o różnicach, żeby ochronić królestwo oraz ocalić rodzinę i cały świat przed zniszczeniem. By wejść w akcję filmu jeszcze bardziej Cinema City zachęca do wybrania jednego z kinowych formatów: IMAX, 4DX lub ScreenX.

Gra w opętanie – już od piątku 22 grudnia na ekranach Cinema City oglądać będzie można horror o dwóch uczennicach, które na Święta zostały same w położonym na odludziu internacie. Będą musiały stanąć oko w oko z grupą morderców i krwawym rytuałem wzywania demona. W głównej roli występuje znany z aktorskiej wersji „Alladyna” Mena Massoud, a partnerują mu: Olivia Scott Welch, czy Chloe Levine.