CINEMA CITY

2 lutego rozpocznie się w kinach prawdziwa szpiegowska akcja. Tego dnia na ekrany Cinema City wkraczają bohaterowie sensacyjnej komedii Matthew Vaughna „Agrylle. Tajny szpieg”. Premiery będą miały również „Cudowny chłopak. Biały ptak”, druga część filmowego dramatu z Gillian Anderson, „Obsesja” z Natalie Portman i Julianne Moore oraz „Dziewczyna influencera”. Początek lutego będzie także czasem kinowych atrakcji dla najmłodszych w ramach Oferty Rodzinnej – cały tydzień trwać będą urodzinowe pokazy „Świnka Peppa: Impreza w kinie”, a tytułem, który pojawi się jako nowość będzie „Katak. Podwodna przygoda”.

Agrylle. Tajny szpieg

Jak niechcący dostać się do świata szpiegów? Popularna pisarka Elly Conway, wymyślając fabuły swoich książek, niebezpiecznie zbliża się w swoich pomysłach do prawdziwych działań groźnego podziemnego syndykatu. Tym sposobem zupełnie niezamierzenie twórczyni szpiegowskich thrillerów i jej kot gwałtownie wkraczają do świata szpiegostwa, gdzie nic nie jest tym, czym się może wydawać. W thrillerze z szaloną akcją zobaczymy bohaterów granych przez Sofię Boutellę, Catherine O’Harę i Henry’ego Cavilla. Reżyserem filmu jest Matthew Vaughn, znany między innymi z serii „Kingsman”.

Cudowny chłopak. Biały ptak

Kontynuacja wydarzeń znanych z „Cudownego chłopaka”. Julian usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie kolegi, próbuje odnaleźć się w liceum. Rozgoryczony, wściekły na cały świat, nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami. Na życzliwość reaguje niechęcią. Nie umiejąc sobie poradzić z poczuciem winy izoluje się od szkolnej społeczności. Jego nieco ekscentryczna babcia wie jednak, że każdy zasługuje na drugą szansę. Postanawia podzielić się z Julianem poruszającą historią swojej młodości. W dramacie Marca Forstera zobaczymy Gillian Anderson, Helen Mirren i Olivię Ross.

Dziewczyna influencera

Najnowszy dramat polskiej produkcji o świecie wirtualnej sławy. Wschodząca gwiazda internetu Zosia (Karina Rezner), znana w sieci jako Just Sophie, odkrywa, że jej chłopak, popularny YouTuber Komfi (Kamil Wodka), ma romans. Kiedy zdrada wychodzi na jaw dziewczyna postanawia przyjąć ofertę uwielbianej przez internautów Violi (Olga Kalicka) i wraz z nią udać się w zagraniczną podróż za pieniądze sponsorów. Odwiedzający ekskluzywne kurorty na Cyprze, Ibizie, Malcie, Grecji i we Włoszech, walcząc o zasięgi i uwagę fanów, Zosia dołącza do elity polskich influencerów. Niestety miłosna afera z jej byłym chłopakiem staje się coraz głośniejsza, gdy ten wiąże się z seksowną fit-blogerką Paulą (Joanna Koroniewska-Dowbor), a o Violę upomina się dawna, mroczna przeszłość. Kiedy pikantne szczegóły i skrywane sekrety wychodzą na jaw, Zosię czeka konfrontacja z trudną do zaakceptowania prawdą o środowisku, do którego tak bardzo pragnęła należeć.

Obsesja

W thrillerze Todda Haynesa aktorka Elizabeth (Natalie Portman) jest zafascynowana Gracie (Julianne Moore): historią jej życia, jej małżeństwem, domem, dziećmi. Korzystając z zaproszenia, szczegółowo obserwuje jej życie z bliska i coraz odważniej wkracza w świat, w którym początkowo miała być́ jedynie gościem. Zawodowa fascynacja z czasem przeradza się w niebezpieczną grę pozorów, w której każdy będzie pilnie strzegł swoich tajemnic – i swojej wersji prawdy.

Dla najmłodszych widzów pojawi się animowany film: „Katak. Podwodna przygoda”. Tytułowy bohater, przedstawiciel białuchów – zwierząt, których nazwa wywodzi się od białego koloru ciała, który zyskują z wiekiem, jako jedyny ze swoich rówieśników jest nadal cały szary. Aby udowodnić całej gromadzie, że nie jest już dzieckiem, i spełnić życzenie swojej babci, wyrusza w podróż na północ. „Katak. Podwodna przygoda”, który w Cinema City pokazywany będzie w Ofercie Rodzinnej, to piękna przygodowa opowieść o zaufaniu i dorastaniu.

Przez cały tydzień, od 2 lutego najmłodsi świętować będą wielkie urodziny Świnki Peppy! Wydarzenie „Świnka Peppa: Impreza w kinie” będzie zabawą dla wszystkich fanów słodkiej bohaterki, która w tym roku obchodzi swoją 20. rocznicę. Z tej okazji całe rodziny zobaczą 10 odcinków specjalnych serialu „Świnka Peppa” – niesamowitą opowieść o przyjęciu ślubnym! Co więcej, dzięki 5 zupełnie nowym piosenkom oraz 11 fragmentom interaktywnym ukazującym, jak Peppa i jej towarzysze bawią się, tańczą i śpiewają w świecie rzeczywistym, zarówno rodzice, jak i dzieci mogą dołączyć, by śmiać się i dokazywać z Peppą jak nigdy wcześniej!

Repertuar na www.cinema-city.pl