CINEMA CITY

W Cinema City rozpoczyna się niezwykła podróż na pustynną planetę Arrakis – już 29 lutego premierę ma „Diuna: Część druga”. Epopeja Denisa Villeneuve’a to nie tylko niezwykła historia, ale też wizualne arcydzieło, które widzowie mogą podziwiać także na ekranach BNP Paribas IMAX i ScreenX lub z dodatkowymi efektami w Sizeer 4DX. Dla największych fanów tego mistrzowskiego kina science fiction Cinema City przygotowało maraton filmowy obu części, który pokazany zostanie 1 marca.  Dodatkowo od piątku na ekranach Cinema City premierowo oglądać będzie można komedię romantyczną „Tylko nie Ty” oraz horror „Przeklęta woda”. A na najmłodszych widzów w dniach 2-3 marca czekają pokazy przedpremierowe uwielbianej animacji „Kung Fu Panda 4”.

Na planetę Arrakis powracamy w kluczowym momencie. W „Diuna: Część druga” książę Paul Atryda przyjmuje przydomek Muad’Dib i rozpoczyna duchowo-fizyczną podróż, by stać się przepowiedzianym w proroctwie wyzwolicielem ludu Diuny. Ta podróż to ścieżka wojenna, gdyż kieruje nim żądza zemsty na tych, którzy winni są upadku jego rodziny. Stanie przed wyborem pomiędzy miłością, a losem wszechświata. Jego celem będzie zapobiegnięcie tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć. Na ekran powracają Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Javier Bardem, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, a wśród nowych aktorów pojawią się: Austin Butler, Christopher Walken, Florence Pugh oraz Léa Seydoux.

Już od czwartku 29 lutego wszystkie kina Cinema City będą pokazywały drugą część Diuny, także w formatach IMAX, 4DX i ScreenX. Dodatkowo 1 marca odbędzie się wyjątkowy Maraton Diuny, dzięki któremu będziemy mogli zanurzyć się w fascynującą historię tego epickiego świata.

1 marca premiery w Cinema City będą miały dwa tytuły – komedia romantyczna „Tylko nie ty” oraz horror „Przeklęta woda”.  W pierwszym z nich bohaterowie, grani przez Sydney Sweeney i Glena Powella wydają się idealną parą, aż do momentu, gdy po pierwszej randce wydarza się coś, co sprawia, że ich ognista relacja staje się lodowato zimna.  Gdy niespodziewanie spotykają się na weselu w Australii, nie mogą zrobić nic innego jak udawać, że są nadal parą. W horrorze Przeklęta woda” były sportowiec zmuszony jest przez chorobę do przedwczesnej emerytury. Wraz z rodziną przeprowadza się do nowego domu. Mając skrytą nadzieję na powrót do sportu przekonuje żonę, że basen na podwórku nowego domu będzie nie tylko świetną zabawą dla dzieci, ale zapewni mu fizjoterapię. Jednak stanie się inaczej, a mroczny sekret z przeszłości domu uwolni złowrogą siłę.

W weekend 2 i 3 marca Cinema City zaprasza najmłodszych widzów na przedpremierowe pokazy animacji „Kung Fu Panda 4”.  Nieustraszony Smoczy Wojownik Po, powraca w wielkim stylu by tym razem u boku bystrej lisicy Zhen ocalić Dolinę Spokoju przed Kameleoną – maleńką jaszczurką potrafiącą zmieniać kształt w dowolne stworzenie. Film oglądać będzie można w ramach Oferty Rodzinnej sieci, w ramach której rodzice zapłacą za bilety do kina tyle samo co dzieci.

Cinema City przygotowało dla widzów jeszcze jedną, niezwykłą niespodziankę. Podczas nadchodzącego, marcowego wieczoru w ramach Ladies Night na wielkie ekrany powróci film „Nigdy w życiu”, który obchodził właśnie 20. rocznicę premiery! Oglądana już przez kolejne pokolenia komedia romantyczna z Danutą Stenką, Arturem Żmijewskim i Joanną Brodzik jest jednym z najsłynniejszych polskich filmów tego gatunku. Cinema City zaprasza do kin już 14 marca.

Pełny repertuar na www.cinema-city.pl