CINEMA CITY

28 marca (czwartek) na ekrany Cinema City wchodzi film „Godzilla i Kong: Nowe Imperium”, najnowsza propozycja z gatunku monster movie. Okołoświąteczny czas w kinach przyniesie jeszcze inne filmowe atrakcje – 1 i 2 kwietnia pojawią się przedpremierowo pokazy filmów: „Pogromcy duchów: Imperium Lodu” oraz „Czerwone Maki”.

W najnowszej filmowej odsłonie sagi o potworach Godzilla i Kong: Nowe Imperium trwa walka gigantów. Potężny Kong i groźny Godzilla zmuszeni są stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Godzilla i Kong: Nowe imperium dokładniej zgłębia historię tych dwóch tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze. W filmie występują Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Kaylee Hottle, Dan Stevens, Fala Chen i Rachel House.

W nadchodzący tygodniach głośnych premier w Cinema City będzie więcej. Już teraz, w ramach przedsprzedaży, dostępne są bilety na „Civil War”, który w kinach oglądać będzie można od 11 kwietnia oraz na „Pogromców duchów: Imperium Lodu”, które będą pokazywane od 5 kwietnia.

W świąteczny weekend Cinema City zaprasza do swoich kin, które otwarte będą w sobotę 30 marca oraz w poniedziałek 1 kwietnia. Jedynie w wielkanocną niedzielę kino będzie nieczynne. Jednocześnie już teraz, aż do 1 kwietnia we wszystkich Cinema Cafe trwają Muffin Days – z okazji przypadającego na koniec marca Dnia Muffina w Cinema City do każdej dużej kawy dodawany jest czekoladowy muffin w prezencie.