Deichmann

 

Styl i elegancja: BUTY WOJAS W OFERCIE SKLEPÓW DEICHMANN

Oferta butów skórzanych dostępnych w sklepach Deichmann właśnie poszerzyła się o kolejną, znaną i cenioną polską markę. Kolekcja Wojas dostępna będzie w wybranych sklepach na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym.

Na miłośniczki klasycznej elegancji czeka w tym sezonie blisko 30 modeli butów wykonanych z najwyższej jakości skóry. Wśród typowo jesiennych modeli nie zabraknie botków na kilkucentymetrowym, słupkowym obcasie, modnych motocyklówek czy ponadczasowych sztybletów. Kolekcja utrzymana jest w stonowanej klasycznej kolorystyce, w której dominują różne odcienie brązu, czerni i granatu. Ciekawie zapowiada się również oferta dla Panów. Obok klasycznych półbutów, sztybletów i kozaków w ofercie znajdą się również skórzane sneakersy w różnych wariantach kolorystycznych.

Marka Wojas obecna jest na europejskim rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Jej produkty dostępne są w ponad 170 sklepach firmowych na terenie Polski, Słowacji, Czech, Białorusi i Rosji. Od sezonu jesień/zima 2019 niektóre modele dostępne będą również w wybranych sklepach Deichmann oraz na http://www.deichmann.com. Oprócz rynku polskiego buty Wojas pojawią się również w Rumunii, Bułgarii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.