Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzymy Państwu dużo radości, świątecznych pyszności i mnóstwo miłości!

VI Kiermasz Charytatywny na rzecz podopiecznych Fundacji „Lepszy Świat”

Fundacja „Lepszy Świat” zaprasza na VI  kiermasz charytatywny, który odbędzie się 23 marca w godzinach 9:00-17:00.  Na stoisku znajdziecie maskotki, książki, gry, zabawki, a także gadżety Fundacji: skarpetki, kubki, koszulki, kalendarze, planersy, magnesy i breloki. Kiermaszowi towarzyszyć będzie wystawa fotografii bezdomnych psiaków „Czekając na dom”.

Świąteczne godziny otwarcia

Informujemy, iż w związku ze zbliżającymi się świętami godziny otwarcia naszych sklepów w wymienione dni ulegają zmianie. Dokładny harmonogram przedstawiamy poniżej:

Wielkanocna moc atrakcji w Galerii Stela

Okres Świąt Wielkanocnych, to czas wiosennej energii, radości i okazja do spotkań, dlatego już 23 marca zapraszamy na nasze wyjątkowe wydarzenie, które przygotowaliśmy z myślą o Was.  

Kiermasz wielkanocny „Być Razem”

W dniach 18-20.03.2024 r.  w godzinach 12:00-18:00 w naszej Galerii (I piętro) po raz kolejny wystawione zostaną rękodzieła wykonane przez mieszkańców Centrum Edukacji Socjalnej – Schroniska dla Osób Bezdomnych. Stoisko promocyjne jest wspaniałym sposobem na przedstawienie prac mieszkańców schroniska szerszej publiczności. Mieszkańcy pracują nad produktami w ramach Warsztatów Treningu Pracy, które są formą terapii. Dochód…