Majówka – godziny otwarcia

Drodzy Klienci, informujemy, że 1 i 3 maja to dni wolne od handlu, w związku z czym Galeria Stela będzie nieczynna. 2 maja (poniedziałek) możecie robić zakupy jak zwykle

Niedziela handlowa

Informujemy, że 24 kwietnia to niedziela handlowa. Zapraszamy na zakupy w godz.: 10:00-17:00!

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Radosnych Świąt Wielkanocnych oraz dużo spokoju i optymizmu na każdy nadchodzący dzień życzy Galeria Stela

Gotowi na Wielkanoc – fotorelacja

W ramach sobotniej akcji rozdawaliśmy naszym Klientom: palmy wielkanocne 🐣 oraz świąteczne zestawy składające się z: barwników do jajek, rzeżuchy, serwetki do koszyczka i zabawki na Śmingus-dyngus! Ale to nie wszystko! Na klientów czekał również konkurs, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody: ROBOT KUCHENNY GRILL ELEKTRYCZNY WOLNOWAR Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji!

Świąteczne godziny otwarcia

Informujemy, iż w związku ze zbliżającymi się świętami godziny otwarcia naszych sklepów w wymienione dni ulegają zmianie. Dokładny harmonogram przedstawiamy poniżej: 10 kwietnia (niedziela handlowa) 9:00 – 20:00 16 kwietnia (sobota) 9:00 – 13:30 17 kwietnia (niedziela) nieczynne 18 kwietnia (poniedziałek) nieczynne Życzymy udanych zakupów!

II Kiermasz Charytatywny

Z przyjemnością informujemy, że 9 kwietnia, w godz. 9-18, w naszej galerii odbędzie się II Kiermasz Charytatywny organizowany na rzecz fundacji „Lepszy Świat”. Cały dochód ze sprzedaży gadżetów zostanie przeznaczony na ratowanie, leczenie i utrzymanie potrzebujących zwierzaków. Zapraszamy!