Charytatywny kiermasz świąteczny

Z przyjemnością informujemy, że 4 grudnia w naszej galerii odbędzie się Świąteczny Kiermasz Charytatywny organizowany przez Fundację „Lepszy Świat”. Idea akcji to potrójne obdarowywanie  – kupując upominek, możecie wręczyć wyjątkowy prezent najbliższym, dać zabawkom drugie życie, a także wesprzeć bezdomnych i zwierzęta. Serdecznie zapraszamy!

Otwarcie salonu Sinasay

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w najbliższą sobotę, 20 listopada, w naszej galerii będzie miało miejsce Wielkie Otwarcie naszego nowego sklepu Sinsay! Zapraszamy na zakupy!

Black Friday

Nadchodzi ten wyjątkowy piątek w roku, na który czekają wszyscy miłośnicy zakupów🤩🛍 Dzień, w którym nasze oczy błyszczą na widok nowych nabytków, a portfele zostają magicznie opróżnione, ale przecież słusznie, bo w Black Friday możemy kupić więcej za mniej! 💸 …czasem nawet tyle, że nasze wielorazowe ekotorby nie są w stanie wszystkiego pomieścić 🙊 Pomyśleliśmy…

Święto Niepodległości

Informujemy, iż czwartek 11 listopada jest dniem wolnym od handlu, w związku z czym nasze sklepy będą zamknięte. Zapraszamy ponownie w piątek!

Wszystkich Świętych

Informujemy, że 1 listopada jest dniem wolnym od handlu, w związku z czym nasze centrum będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie we wtorek!

Dzień Chłopaka

Drodzy Panowie! Dzisiaj Wasze święto 🥳 Życzymy wszystkiego najlepszego!