OGRANICZENIE FUNKCJONOWANIA GALERII HANDLOWYCH

 

Drodzy Klienci,

wyjaśniamy, że w Galerii Stela w okresie zagrożenia pandemicznego otwarte będą wyłącznie lokale wskazane w rozporządzeniu wydanym przez Ministra Zdrowia.

Najemcy, którzy w tym trudnym czasie podjęli decyzję o kontynuowaniu działalności gospodarczej i dostarczaniu konsumentom dóbr i usług pierwszej potrzeby, a którym nie zakazuje tego rozporządzenie, mogą otworzyć swoje lokale.

Sytuacja jest dynamiczna, dlatego na bieżąco będziemy informować Was za pośrednictwem naszej strony internetowej i profilu Facebook o godzinach funkcjonowania i liście otwartych lokali.

Pozostali najemcy, zgodnie z zaleceniami zaprzestali prowadzenia działalności.

 

Na dzień dzisiejszy otwarte są:

market spożywczy ALDI (6:00-22:00),
drogeria Hebe (9:00-20:00),
PKO BP (10:00-17:00).

Jednocześnie wprowadzone zostały dodatkowe procedury zapobiegawcze polegające m.in. na zwiększonym wykorzystaniu środków dezynfekujących do mycia klamek, poręczy, mebli czy bankomatów. Udostępniamy również najemcom informację o zaleceniach dla pracowników centrów handlowych, które to zostały wydane przez GIS w porozumieniu z Ministerstwem Rozwoju, dotyczące m.in. zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy, mycia rąk, promowania płatności bezgotówkowych, zasad higieny oraz dezynfekowania miejsc szczególnie narażonych, jak kasy, blaty, terminale i innych.

W trosce o bezpieczeństwo, prosimy Was, abyście przed udaniem się do galerii, zapoznali się z publikowanymi przez nas informacjami dotyczącymi godzin otwarcia funkcjonujących lokali.

Skróci to czas przebywania w miejscu publicznym do niezbędnego minimum.